Grafinio dizaino ir maketavimo paslaugos

Verslui pasiūlome patrauklų firminį stilių rinkodarai, originalias priemones  reklamai, solidžius leidinius įmonių ir produkcijos pristatymui. Privatiems asmenims - originalias priemones šventėms, malonias smulkmenas atminčiai, subtilius proginius gaminius.

Atsižvelgiame į naujausias grafinio dizaino tendencijas, bet tuo pačiu atsakingai įsigiliname į kuriamo produkto paskirtį ir su juo susijusius lūkesčius. Pasiūlome idėjas, orientuotas pagal  tikslines rinkas.

Parenkant spalvas ir šriftus tekstui, siekiame, kad būtų lengvai įskaitoma, logiškai išdėstyta, vizualiai patrauklu. Iliustracijoms pasiūlome originalias fotografijas, paveiksliukus. Statistinei - lyginamajai informacijai suteikiame įdomių diagramų ir stilizuotų lentelių formą. Pateiktą iliustracinę medžiagą sutvarkome: retušuojame, kadruojame, koreguojame. Mūsų kvalifikuotai sumaketuoti produktai pasižymi suderintomis spalvų, šriftų, iliustracijų kompozicijomis.

Tvarkingas, harmoningas, lengvas ir pozityvus – toks mūsų kuriamas dizainas. Tokį dizainą siūlome įmonėms savęs bei savo produktų pristatymui Lietuvoje ir už jos ribų, o privatiems asmenims  - pasidžiaugti patiems ir nustebinti kitus.

Pagal poreikį gaminame mūsų sumaketuotus produktus.

Logotipai, prekiniai ženklai (logo)

Logotipas - pagrindinė firminio stiliaus detalė, kuri pirmiausia turėtų pasitikti Jūsų verslą ir lydėti iki sėkmės. Kūrimo procese analizuojame verslo aplinką, klientus ir konkurentus, kad logotipas būtų originalus, lengvai atsimenamas ir atspindėtų įmonės veiklą.

Logotipas identifikuoja įmonę, o prekinis ženklas  - gaminį, produktą, paslaugų sritį ir pan. Vienai įmonei gali priklausyti keletas prekinių ženklų. Visus grafinius žymenis kuriame patogius naudojimui, tad dėl jų neturėsite  problemų planuojant reklamines kompanijas ar užsakant reklaminių priemonių gamybą.

Norintiems atsinaujinti, logotipus ir prekinius ženklus vystome ir tobuliname atsižvelgdami į šiuolaikines reklamos tendencijas.

Kortelės, blankai, vokai, aplankai

Solidžios vizitines kortelės, kuriomis pristatysite save, savo įmonę, teikiamas paslaugas, parduodamą produkciją. Tvarkingomis kortelėmis sustiprinsite savo, kaip patikimo partnerio, įvaizdį. Vizitinės kortelės su aiškiai išskirta pagrindine ir papildoma informacija,  visuomet klientui primins apie Jus.

Firminiai blankai įmonės siunčiamiems dokumentams: pasiūlymams, laiškams, prašymams, sąskaitoms- faktūroms. Blankuose logotipus,  privalomus rekvizitus ir papildomą informaciją komponuojame paliekant maksimaliai vietos Jūsų teksto rašymui. Siunčiami dokumentai reprezentuos Jūsų įmonę ir bus lengviau išskiriami iš kitų dokumentų. Priklausomai nuo blanko paskirties, pasiūlome popieriaus rūšį.

Firminiai vokai Jūsų siunčiamai korespondencijai. Aiškiai ir teisingai atspausdinta kontaktinė informacija neleis laiškams pasimesti, o firminio stiliaus elementai voko makete greičiau atkreips gavėjo dėmesį. Gaminame tik mūsų sumaketuotus vokus.

Firminiai aplankai Jūsų dokumentams. Tai svarbi priemonė kultūringam informacinės medžiagos pateikimui susitikimų metu ir  patogi priemonė dokumentų saugojimui. Priklausomai nuo planuojamo talpinti juose dokumentų kiekio ir tipo pasiūlome aplankams patogiausią formą, o įvaizdžio sustiprinimui specialų popierių ar grafinį sprendimą. Pageidaujant išskirtinumo, gamybos procese naudojame lakavimą, reljefinį iškilumą, grafinių elementų folijavimą ir pan.

Skrajutės, lankstinukai, brošiūros

Reklaminės skrajutės, įdomūs lankstinukai ir informacinės brošiūros -  patogi priemonė pateikti pagrindinę ir tuo pačiu glaustą informaciją apie įmones, paslaugas, produktus, renginius ir pan. Tai dažniausiai naudojama priemonė, todėl  siekiant išskirtinumo, pasiūlome įdomesnes iliustracijas, nestandartines formas. Skrajutės ar lankstinukai, kuriuose vaizdžiai apipavidalinta, logiškai išdėstyta ir teisingai akcentuota tekstinė informacija, ir pateikti tikslinei auditorijai -  visuomet atlieka savo pagrindinę užduotį - informuoti, o įdomi brošiūra pritraukia kliento dėmesį.

Gautų skrajučių, lankstinukų ar brošiūrų pirminiam įvertinimui visuomet skiriamas ypatingai trumpas laikas. Tik per šį laiką sudominus, peržvelgiama visa informacija, todėl ypatingą dėmesį skiriame teisingam supratimui, kas jums yra svarbiausia ir pasiūlome sprendimus, kaip tai išskirtinai akcentuoti.

Plakatai

Plakatų pagrindinė funkcija - pakviesti. Pakviesti į įvykį, pakviesti perskaityti informaciją, kuri jame pateikta. Visuomet išskiriame kviečiančią informacijos dalį ir vaizdžiai ją akcentuojame. Manome, kad plakatams sąvoka „daugiau“, nėra lygu „geriau“, todėl kompetentingai rekomenduojame sumažinti informacijos kiekį, paliekant  erdvės iliustracijai ir pagrindiniam užrašui.  Informaciniuose - mokomuosiuose plakatuose tekstinės informacijos įprastai pateikiama daugiau, tačiau randame grafinius - iliustracinius sprendimus, kad  plakatas būtų aišku ir suprantamas.

Mūsų plakatai padės Jums mokymuose, prezentacijose ir organizuojant renginius.

Priklausomai nuo plakatų paskirties, spalviškumo, kiekio ir pakabinimo vietos, pasiūlome spausdinimo pagrindą: popierių, tentą ir lipduką.

Etiketės, lipdukai

„Pastebi etiketę, o vertina turinį“ - mūsų nuomone, tai taip pat teisinga kaip liaudies išmintis „pagal rūbą sutinka, pagal protą palydi“. Skirtumas tik tame, kad mūsų nuomonė apie produktus, o liaudies išmintis  - apie žmogų. Tačiau abiem atvejais pirmas įspūdis labai svarbus ir dažnai nulemia pasirinkimą.

Maketuojame etiketes pagal Jūsų rinkodaros specialistų pastabas ir  Jūsų firminį stilių. Pasiūlome originalius dizaino sprendimus. Gaminame tiražais nuo 50 iki kelių tūkstančių vienetų ant kreidinio arba lipdukinio popieriaus. Jei planuojate didelio tiražo etikečių spausdinimą ant specialaus etiketinio popieriaus, tuomet paruošime maketą pagal Jūsų pasirinkto gamintojo reikalavimus.

Firminiai kalendoriai

Kalendoriai įprasta ir daug kur naudojama priemonė planavimui ir priminimų pasižymėjimui. Gražūs firminiai kalendoriai tuo pačiu yra ir neįkyri reklama.

Egzistuoja daug kalendorių rūšių: kišeniniai, staliniai, plakatiniai, sieniniai, užrašų knygelių tipo, prezentaciniai. Bet kokio tipo kalendorius sumaketuojame ir paruošiame gamybai pagal technologinius reikalavimus. Skirtingų rūšių vienos įmonės kalendoriams prideriname vieną  idėją arba sukuriame kelias, derančias tarpusavyje ir papildančias viena kitą idėjas. Idėjos vizualizacijai parenkame originalius pieštus paveiksliukus ar fotografijas. Siekiame, kad mūsų pasiūlyti firminiai kalendoriai būtų įdomūs, kokybiški ir patogūs naudojimui.

Mūsų gaminamų firminių kalendorių rūšys ir technologiniai aprašymai Jūsų pasirinkimui.

Katalogai

Katalogas viena pagrindinių priemonių solidžiai pristatyti įmonę ir pateikti informaciją apie produkciją bei paslaugas. Kokybiškas katalogas  - svarbi įvaizdžio dalis, gera reklama, patogi priemonė pardavimams ir bendravimui su klientais.

Maketuojant katalogus:

 • Pasiūlome dizainą - atitinkantį Jūsų firminį stilių ir rinkodaros poreikius;
 • Parenkame ir pritaikome originalias fotografijas, paveiksliukus, grafinius elementus;
 • Pritaikome įdomias diagramų formas, stilizuojame lenteles;
 • Retušuojame, kadruojame, koreguojame pateiktas fotografijas, grafinius elementus;
 • Redaguojame lietuvių kalbos tekstus;
 • Paruošiame maketus įvairiomis kalbomis;
 • Parengiame pagal poreikį elektroniniu formatu.

Spausdinant katalogus pasiūlome popierių, pagal katalogo paskirtį parenkame klijuotą arba siūtą įrišimo tipą, rekomenduojame kietą arba minkštą viršelį. Minkštas viršelis gali būti su atvartais. Pageidaujantiems išskirtinumo pritaikome dekoratyvinį popierių, dalinį lakavimą, iškirtimus ir reljefinius iškilumus.

Parengiant katalogus elektroniniame formate aktyvuojame nuorodas, paruošiame interaktyvų turinį, sudarome nuorodų į puslapius rodyklę.

Produktų katalogams sukuriame mobilias aplikacijas mobiliems telefonams, planšetėms.

Knygos, brošiūros

Didžioji žmonijos visų sričių žinių dalis gyvuoja tik popieriuje, knygose – popierinėje žmonijos atmintyje. Todėl tik knygų sankaupa, biblioteka yra vienintelė žmonių giminės viltis ir nesunaikinama atmintis. (Artūras Šopenhaueris).

Suprantame knygų svarbą, suvokiame autorių kūrybines kančias ir sudarytojų sunkų darbą, todėl labai atsakingai ruošiame knygų maketus. Ruošiame grožinės literatūros ir saviugdos leidinius, mokomąsias knygas, informacines brošiūras:

 • pasiūlome dizainą,
 • redaguojame lietuvių kalbos tekstus,
 • retušuojame, koreguojame pateiktas iliustracijas,
 • pasiūlome trūkstamus paveiksliukus,
 • surašome formules,
 • sutvarkome lenteles,
 • apipavidaliname diagramas,
 • sukuriame viršelius,
 • maketuojame įvairiomis kalbomis.

Pasirūpiname leidinių ISBN, UDK, kad leidinys būtų greičiau randamas tarptautiniuose leidinių kataloguose, bibliotekose ir brūkšniniu kodu patogiam knygų pardavimui knygynuose ar specializuotose parduotuvėse.

Paruošiame knygas skaitmeniniame - elektroniniame formate: su aktyviomis nuorodomis, interaktyviu turiniu ir rodyklėmis.

Knygas pagaminame: kietais arba minkštais viršeliais, siūtas - klijuotas arba  klijuotas, su papildomais aplankais, su daliniu lakavimu viršelyje arba vidaus puslapiuose, su folijuotais užrašais viršelyje. Brošiūras segame dviem sąsagėlėmis kaip sąsiuvinius, spirale arba klijuojame.

Gamybos technologiją parenkame optimalią pagal užsakomą kiekį, spalviškumą. Nedidelio tiražo knygos ar brošiūros gali būti su personalizuotais viršeliais, priešlapiais ar dedikacijomis viduje.

Nestandartiniai gaminiai

Įmonės stengiasi mielomis dovanėlėmis paskatinti klientus ir motyvuoti savo darbuotojus, švenčių šeimininkai ieško originalių atminimo dovanėlių svečiams,  mokymų organizatoriai planuoja įdomesnes lavinamąsias priemones ir pan. Fantazija neturi ribų, o viskas, kas pateikiama originaliai ir nestandartiškai, ne tik labiau atkreipia dėmesį, bet ir džiugina, stebina bei ilgiau išlieka atmintyje. Net ir paprastas trintukas, supakuotas į įdomią ir gražiai apipavidalintą dėžutę, gali būti šauni atminimo dovanėlė.

Visada esame atviri naujiems iššūkiams, tad jei Jums reikia originalaus gaminio, kurį galima paruošti spaudos technologijomis, galime bendradarbiauti.

Šiuo metu galime pasiūlyti:

 • Dovanų kuponus ir akcijų korteles,
 • Firminius stalo žaidimus,
 • Įdomiai apipavidalintas ir specializuotas kortas,
 • Lipdukus dovanėlėms,
 • Progines atvirutes,
 • Sprendimus pakavimui.