Rinkodaros, reklamos priemonės

Originalios ir kokybiškos specialiai Jūsų verslui.

Šiuolaikinė  technologijų pažanga daro įtaką, kad „pagaminti darosi vis lengviau nei parduoti“. Įmonės konkuruoja tarpusavyje, siūlydamos panašias paslaugas ir produktus. Konkurencijai aštrėjant vis labiau svarbu nepradingti konkurencinėje aplinkoje.

Suprantame reklamos svarbą ir įtaką sėkmingam verslui. Visuomet atsižvelgiame į užsakovo lūkesčius, lanksčiai prisitaikome, pasiūlome ir kartu vystome reklamos viziją. Padedame įmonėms, jų produkcijai ar paslaugoms būti pastebėtiems, lengvai įsimenamiems ir atpažįstamiems.

Logotipai, prekiniai ženklai (logo)

Logotipas - pagrindinė firminio stiliaus detalė, kuri pirmiausia turėtų pasitikti Jūsų verslą ir lydėti iki sėkmės. Kūrimo procese analizuojame verslo aplinką, klientus ir konkurentus, kad logotipas būtų originalus, lengvai atsimenamas ir atspindėtų įmonės veiklą.

Logotipas identifikuoja įmonę, o prekinis ženklas  - gaminį, produktą, paslaugų sritį ir pan. Vienai įmonei gali priklausyti keletas prekinių ženklų. Visus grafinius žymenis kuriame patogius naudojimui, tad dėl jų neturėsite  problemų planuojant reklamines kompanijas ar užsakant reklaminių priemonių gamybą.

Norintiems atsinaujinti, logotipus ir prekinius ženklus vystome ir tobuliname atsižvelgdami į šiuolaikines reklamos tendencijas.

Kortelės, blankai, vokai, aplankai

Solidžios vizitines kortelės, kuriomis pristatysite save, savo įmonę, teikiamas paslaugas, parduodamą produkciją. Tvarkingomis kortelėmis sustiprinsite savo, kaip patikimo partnerio, įvaizdį. Vizitinės kortelės su aiškiai išskirta pagrindine ir papildoma informacija,  visuomet klientui primins apie Jus.

Firminiai blankai įmonės siunčiamiems dokumentams: pasiūlymams, laiškams, prašymams, sąskaitoms- faktūroms. Blankuose logotipus,  privalomus rekvizitus ir papildomą informaciją komponuojame paliekant maksimaliai vietos Jūsų teksto rašymui. Siunčiami dokumentai reprezentuos Jūsų įmonę ir bus lengviau išskiriami iš kitų dokumentų. Priklausomai nuo blanko paskirties, pasiūlome popieriaus rūšį.

Firminiai vokai Jūsų siunčiamai korespondencijai. Aiškiai ir teisingai atspausdinta kontaktinė informacija neleis laiškams pasimesti, o firminio stiliaus elementai voko makete greičiau atkreips gavėjo dėmesį. Gaminame tik mūsų sumaketuotus vokus.

Firminiai aplankai Jūsų dokumentams. Tai svarbi priemonė kultūringam informacinės medžiagos pateikimui susitikimų metu ir  patogi priemonė dokumentų saugojimui. Priklausomai nuo planuojamo talpinti juose dokumentų kiekio ir tipo pasiūlome aplankams patogiausią formą, o įvaizdžio sustiprinimui specialų popierių ar grafinį sprendimą. Pageidaujant išskirtinumo, gamybos procese naudojame lakavimą, reljefinį iškilumą, grafinių elementų folijavimą ir pan.

Skrajutės, lankstinukai, brošiūros

Reklaminės skrajutės, įdomūs lankstinukai ir informacinės brošiūros -  patogi priemonė pateikti pagrindinę ir tuo pačiu glaustą informaciją apie įmones, paslaugas, produktus, renginius ir pan. Tai dažniausiai naudojama priemonė, todėl  siekiant išskirtinumo, pasiūlome įdomesnes iliustracijas, nestandartines formas. Skrajutės ar lankstinukai, kuriuose vaizdžiai apipavidalinta, logiškai išdėstyta ir teisingai akcentuota tekstinė informacija, ir pateikti tikslinei auditorijai -  visuomet atlieka savo pagrindinę užduotį - informuoti, o įdomi brošiūra pritraukia kliento dėmesį.

Gautų skrajučių, lankstinukų ar brošiūrų pirminiam įvertinimui visuomet skiriamas ypatingai trumpas laikas. Tik per šį laiką sudominus, peržvelgiama visa informacija, todėl ypatingą dėmesį skiriame teisingam supratimui, kas jums yra svarbiausia ir pasiūlome sprendimus, kaip tai išskirtinai akcentuoti.

Plakatai

Plakatų pagrindinė funkcija - pakviesti. Pakviesti į įvykį, pakviesti perskaityti informaciją, kuri jame pateikta. Visuomet išskiriame kviečiančią informacijos dalį ir vaizdžiai ją akcentuojame. Manome, kad plakatams sąvoka „daugiau“, nėra lygu „geriau“, todėl kompetentingai rekomenduojame sumažinti informacijos kiekį, paliekant  erdvės iliustracijai ir pagrindiniam užrašui.  Informaciniuose - mokomuosiuose plakatuose tekstinės informacijos įprastai pateikiama daugiau, tačiau randame grafinius - iliustracinius sprendimus, kad  plakatas būtų aišku ir suprantamas.

Mūsų plakatai padės Jums mokymuose, prezentacijose ir organizuojant renginius.

Priklausomai nuo plakatų paskirties, spalviškumo, kiekio ir pakabinimo vietos, pasiūlome spausdinimo pagrindą: popierių, tentą ir lipduką.

Etiketės, lipdukai

„Pastebi etiketę, o vertina turinį“ - mūsų nuomone, tai taip pat teisinga kaip liaudies išmintis „pagal rūbą sutinka, pagal protą palydi“. Skirtumas tik tame, kad mūsų nuomonė apie produktus, o liaudies išmintis  - apie žmogų. Tačiau abiem atvejais pirmas įspūdis labai svarbus ir dažnai nulemia pasirinkimą.

Maketuojame etiketes pagal Jūsų rinkodaros specialistų pastabas ir  Jūsų firminį stilių. Pasiūlome originalius dizaino sprendimus. Gaminame tiražais nuo 50 iki kelių tūkstančių vienetų ant kreidinio arba lipdukinio popieriaus. Jei planuojate didelio tiražo etikečių spausdinimą ant specialaus etiketinio popieriaus, tuomet paruošime maketą pagal Jūsų pasirinkto gamintojo reikalavimus.

Firminiai kalendoriai

Kalendoriai įprasta ir daug kur naudojama priemonė planavimui ir priminimų pasižymėjimui. Gražūs firminiai kalendoriai tuo pačiu yra ir neįkyri reklama.

Egzistuoja daug kalendorių rūšių: kišeniniai, staliniai, plakatiniai, sieniniai, užrašų knygelių tipo, prezentaciniai. Bet kokio tipo kalendorius sumaketuojame ir paruošiame gamybai pagal technologinius reikalavimus. Skirtingų rūšių vienos įmonės kalendoriams prideriname vieną  idėją arba sukuriame kelias, derančias tarpusavyje ir papildančias viena kitą idėjas. Idėjos vizualizacijai parenkame originalius pieštus paveiksliukus ar fotografijas. Siekiame, kad mūsų pasiūlyti firminiai kalendoriai būtų įdomūs, kokybiški ir patogūs naudojimui.

Mūsų gaminamų firminių kalendorių rūšys ir technologiniai aprašymai Jūsų pasirinkimui.